top of page
Delivery
E-shop terms

Mokėjimas

Pateikdami užsakymą galite sumokėti už pirkinį banko pavedimu pagal mūsų išrašytą sąskaitą faktūrą arba pasinaudoti patogia, greita ir saugia internetine mokėjimo kortele ar Paypal galimybe.

Pristatymas

Prekes pristatome į visas Lietuvą, prekės pristatomos per Omniva siuntų terminalus - 0.00 EUR arba per kurjerių tarnybą su sekimo informacija - 3.00 EUR. Užsakymą iš mūsų sandėlio gausite per 3 darbo dienas po apmokėjimo! Dėl prekių, kurios nebus iš karto prieinamos mūsų sandėlyje, pristatymo laikas su Jumis bus suderintas atskirai.

E-shop'o sąlygos

Jei Pirkėjas užsako ir perka Internetinėje parduotuvėje siūlomas prekes, laikoma, kad Pirkėjas perskaitė ir be išlygų sutinka su bendrosiomis sąlygomis bei nuotolinės sutarties sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis. Pažeidus sąlygas ar norminius teisės aktus, Smart Pay SIA turi teisę nedelsdama nutraukti pirkėjo sudarytą pirkimo sutartį ir (arba) neleisti pirkėjui naudotis internetine parduotuve.

Nuotolinė sutartis

Nuotolinė sutartis (toliau – Sutartis) sudaroma tarp Pardavėjo ir Pirkėjo, kuris pateikia užsakymą ir atlieka pirkimą internetinėje parduotuvėje. Sutartis įsigalioja nuo to momento, kai Pirkėjas pateikia užsakymą naudodamasis nuotolinio ryšio priemonėmis ir gauna Pardavėjo patvirtinimą apie pateiktą užsakymą elektroniniu paštu arba telefonu. Sutartis galioja iki jos įvykdymo, t. y. iki užsakytų prekių pristatymo. Sutartis galioja visiems užsakymams ir pirkimams, atliktiems internetinėje parduotuvėje.

Pristatymo ir apmokėjimo tvarka 

Pirkėjas per šią svetainę užsako prekes, nurodydamas užsakomų prekių rūšį ir kiekį. Pirkėjas turi galimybę sumokėti už prekę naudodamasis internetinėje parduotuvėje įdiegtomis mokėjimo priemonėmis arba apmokėdamas Pardavėjo parengtą ir Pirkėjui elektroniniu paštu išsiųstą sąskaitą faktūrą pagal užsakymą. Sąskaita faktūra parengiama elektroniniu būdu ir galioja be parašo.

Pardavėjas užtikrina prekių pristatymą per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo, jei prekės yra Pardavėjo sandėlyje, suderinęs pristatymo laiką su Pirkėju. Jei prekės nėra Pardavėjo sandėlyje arba mes negalėsime užtikrinti pristatymo per nurodytą laiką, pristatymo laikas derinamas su Pirkėju atskirai.

Teisė atsisakyti 

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Prekės per 14 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo momento, išsiųsdamas Pardavėjui raštą apie atsisakymą. Pirkėjui paprašius, Pardavėjas elektroniniu paštu išsiunčia Pirkėjui atsisakymo nuo sutarties laiško formą.

Pirkėjas privalo grąžinti prekę Pardavėjui per 7 dienas nuo atsisakymo laiško išsiuntimo dienos. Visas išlaidas, kurios bus patirtos dėl prekių grąžinimo Pardavėjui, padengia Pirkėjas.

Pirkėjas negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jei:

  • užsakytos prekės negali būti grąžinamos pagal jų pobūdį

  • pirkėjas atidarė garso, vaizdo įrašo arba kompiuterinės programos pakuotę.

Be to, kad prekę būtų galima grąžinti, atkreipkite dėmesį į tai, kad prekė turi būti:

  • būti originalioje pakuotėj

  • be pažeidimų ir įplėšimų

  • be naudojimo žymių

Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 12 straipsnio šeštojoje dalyje nustatyta, kad vartotojas yra atsakingas už produkto kokybės ir saugos palaikymą naudojimosi teise atsisakyti sutarties laikotarpiu. Pardavėjas pasilieka teisę atsisakyti Pirkėjui pasinaudoti teise atsisakyti sutarties arba neišmokėti kompensacijos, jei produktas sugadintas, su produktu neatsargiai elgiamasi jo naudojimo metu arba nesilaikoma instrukcijų, prarandama originali pakuotė arba smarkiai pažeidžiama jo pakuotė

Norėdami pakeisti gaminį arba grąžinti pinigus, paprašysime laikytis pirmiau nurodytų sąlygų. Jų laikymasis yra darnaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas!

Duomenų tvarkymas 

Įvesdamas reikiamą informaciją pateikiant užsakymą, Pirkėjas patvirtina, kad susipažino ir sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų naudojami tam, kad Pardavėjas galėtų priimti Pirkėjo užsakymą ir pristatyti prekes pagal Latvijos Respublikos teisės aktų reikalavimus. Įvesdamas informaciją, Pirkėjas sutinka, kad pranešimai, susiję su Pirkėjo užsakymo tvarkymu, būtų siunčiami nurodytu elektroniniu paštu.​

Privatumas

Mes esame atsakingi už tai, kad jūsų asmeninė informacija (vardas, pavardė, pristatymo adresas ir kt.) nebūtų perduota trečiosioms šalims, nebent to reikalautų teisėsaugos institucijos.

Pardavėjas užsakymo apdorojimo, apskaitos tikslais ir produktų pristatymo organizavimo tikslais gali prašyti pateikti šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą. Pardavėjo apskaitą tvarko apskaitos įmonė, kuri turi prieigą prie jūsų duomenų ir yra naudojama tik siekiant užtikrinti teisiškai teisingą Pardavėjo apskaitą.

Pirkėjo pateikti duomenys saugomi svetainės kūrėjo platformoje, Pardavėjo kompiuteryje ir el. pašto adresu welcome@smartpay.eu. Duomenys yra apsaugoti ir prie jų galima prieiti tik su saugiu slaptažodžiu. Pirkėjo duomenų saugojimo laikotarpis yra 5 metai. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo duomenimis, prašyti ištrinti duomenis, ištaisyti savo duomenis, prašyti nutraukti duomenų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, teisę atšaukti sutikimą.

Gerbiame jūsų privatumą ir niekada nenaudosime jūsų duomenų jokiais tikslais, kurie galėtų apriboti jūsų privatumą.

bottom of page