top of page

Priimkite mokėjimus internetu
nuo šiandien!

Venkite paslėptų išlaidų ir mokėkite tik tada, kai parduodate!

Checkout
mokėjimų priėmimas internetu

Lengva ir greita integracija, jokių paslėptų išlaidų, Checkout yra puikus ir saugus internetinių mokėjimų priėmimo sprendimas jūsų

internetiniam verslui.

mypos_checkout_bankas_online_internetu_mokejimu_priemimas_smart_pay

Momentinis atsiskaitymas už lėšas

Prenumeratos mokesčio nėra

Mokėjimų priėmimas 24/7/365

Ramybė dėl visiškai saugaus proceso

myPOS Checkout supaprastina mokėjimus internetu, nes valdo visą mokėjimo procesą nuo tada, kai klientai nori pirkti, iki baigto pirkimo.

Jūsų klientai bus nukreipti į saugų puslapį arba internetinius mokėjimo vartus, kurie buvo visiškai sukurti, kad galėtų atlikti mokėjimą naudodami savo kortelę.

Tai idealus sprendimas jūsų internetinei parduotuvei.

Mokėjimo prašymas

Naujoviška internetinių mokėjimų funkcija, leidžianti nuotoliniu būdu priimti mokėjimus iš klientų. Jums nereikia turėti interneto svetainės, apdoroti ir saugoti kortelių informacijos - tuo pasirūpinsime mes.

Mokėjimo prašymas_nemokamas_bankas_iOS_Android_

Mokėjimo užklausą galite siųsti keliais kanalais – per savo myPOS paskyrą, myPOS terminalo įrenginį arba iOS ir Android skirtą myPOS mobiliąją programėlę.

Gausite pinigus iš karto

Sumažinsite savo išlaidas, nes sutaupysite pernelyg didelių mokesčių.

Jums net nereikia svetainės, kad gautumėte mokėjimus

Galite sekti visus savo mokėjimo prašymus

MO/TO virtualus terminalas
priimkite mokėjimus kortelėmis internetu ir telefonu.

Privalumai įmonei, kuri naudoja МО/ТО virtualų terminalą mokėjimams kortelėmis priimti el. paštu arba telefonu:

Europos_online_bankas_visa_kortele_mastercard_kortele

Galima naudoti bet kuriame įrenginyje. Kompiuteryje, telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kad savo verslą galėtumėte nešiotis visur. Jums tereikia interneto ryšio.

Operacijas galima stebėti realiuoju laiku ir iš bet kurios vietos. Tai galite padaryti naudodami myPOS Mobile programėlę.

Darbuotojams galima suteikti specialią prieigą, kad jie taip pat galėtų priimti mokėjimus.

Užsakymų paštu ir telefonu (MOTO) sandorių tvarkymas tiesiogiai iš jūsų sąskaitos.

Nereikia diegti jokios programinės įrangos Nereikia sudėtingos integracijos, brangių išteklių ar papildomos programinės ir techninės įrangos.

Atlikus mokėjimą, pinigai iš karto patenka į jūsų saugią myPOS prekybininko sąskaitą. Iš čia galite atlikti pervedimus arba išimti grynuosius pinigus ir atsiskaityti visame pasaulyje savo verslo kortele.

Internetiniai sprendimai

Nemokamai priimkite mokėjimus internetu.

Išvenkite paslėptų išlaidų ir sumokėkite tik nedidelį sandorio mokestį,

kai parduodate!

1.30 % + € 0.20 mokestis už operaciją

Mokėjimo būdai:

Smart_Pay_MyPOS_Payment_tag_mokejimo_zymos_klienta_online_internetu_mokejimo_nemokamas

Mokėjimo žyma

Mokėjimo žymos – tai patogios mokėjimo nuorodos, kurias galima naudoti daug kartų. Sukurkite ir pavadinkite savo Mokėjimo žymos URL su mokėjimo suma arba be jos ir siųskite ją klientams naudodami bet kurią pokalbių programą, SMS žinutę, el. paštą arba socialinę žiniasklaidą. Už mokėjimą atsiskaitoma internetu per paprastą naudoti puslapį. Klientai taip pat gali pasirinkti mokėjimo sumas ir nurodyti mokėjimo priežastis.

QR_kodu_mokejimas_code_mypos_checkout_iOS_Android

QR mokėjimas

QR kodų mokėjimai atliekami klientui esant šalia, o jis turi nuskaityti kodą savo mobiliuoju įrenginiu. QR kodą galite sukurti naudodamiesi savo paskyra (programėle arba kompiuteriu) arba išmaniuoju kasos aparatu. Leiskite klientams lengvai nuskaityti ir sumokėti telefonu.

PayButton_PayLink_bankas_nemokamas_paysera_revolut_sumup

PayButton ir PayLink

Sukurkite daugkartinio mokėjimo nuorodas arba mygtukus su fiksuotomis sumomis. Įdėkite nuorodą į el. laiškus, SMS žinutes, bendrinkite ją socialinėje žiniasklaidoje arba YouTube vaizdo įraše – kad ir kaip, jūsų manymu, būtų geriausia pasiekti klientus. Pasinaudokite lengvai generuojamais mokėjimo mygtukais savo interneto svetainei ar tinklaraščiui – tiesiog įterpkite mygtuko kodą ir patalpinkite jį ten, kur reikia, kad galėtumėte parduoti savo produktą ar paslaugą.

bottom of page