top of page

BESTSELERIS // MOKĖJIMO PRIĖMIMO TERMINALAS GO 2 // JOKIŲ MĖNESINIŲ MOKESČIŲ IR NUOMOS SUTARTIES

Sužinokite daugiau apie Smart Pay mokėjimo priėmimo POS terminalą Go 2.


Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame verslo pasaulyje norint nuolat teikti puikias paslaugas ir parduoti daugiau, reikia ne tik turėti puikų produktą ar paslaugą, bet ir siūlyti sklandžius mokėjimo sprendimus, atitinkančius klientų poreikius. Tai daugiafunkcinis kortelių ir bekontakčių mokėjimų skaitytuvas Go 2, kuris keičia jūsų operacijų atlikimo būdą.

Mokėjimo_priėmimas_restorane_Smart_Pay_myPOS

Neprilygstamas mobilumas ir paprastas naudojimas

Atsisveikinkite su gremėzdiškais ir stacionariais kortelių aparatais. Kortelių skaitytuvas Go 2 sukurtas atsižvelgiant į verslo mobilumą. Jis telpa rankoje, todėl jį lengva nešiotis visur, kur siūlote savo paslaugas - darbo vietoje, pristatant prekes ar vykdant lauko pardavimus. Terminalas Go 2 visada užtikrins, kad nepraleisite nė vieno pirkimo.


POS TERMINALO RINKINĮ SUDARO


POS_terminalas_bankas_Smart_Pay_LT
  • POS terminalas

  • įkroviklis

  • SIM kortelė

  • Banko kortelė


TOLIAU BE

nuomos sutartis ir

mėnesiniai mokesčiai.
Įvairiapusės mokėjimo parinktys

Dėl ribotų mokėjimo būdų nebegalėsite atsisakyti savo klientams suteikti mokėjimo galimybių. Naudodami Smart Pay mokėjimų priėmimo terminalą Go 2 galite priimti įvairius mokėjimo būdus, įskaitant debeto ir kredito korteles, bekontakčius mokėjimus ir net mobiliąsias pinigines, tokias kaip Apple Pay ir Google Pay. Būkite novatoriški ir be vargo tenkinkite įvairius klientų pageidavimus.

POS_terminalas_Smart_Pay_Google_Pay_Apple_Pay

Norėdami pradėti priimti mokėjimus su populiariausiu POS terminalu Go 2, nemokamai užsiregistruokite savo verslo banko sąskaitoje – Atidaryti sąskaitą


Stiprios saugumo funkcijos

Versle labai svarbus saugumas. Go 2 terminalas rūpinasi jūsų ramybe naudodamas aukščiausios klasės saugumo funkcijas - pradedant šifruotu kortelių duomenų perdavimu ir baigiant pažangiais autentifikavimo protokolais, kiekviena operacija apsaugoma nuo galimų grėsmių ir užtikrinamas jūsų klientų konfidencialios informacijos konfidencialumas.


Patogi vartotojo sąsaja

Negaiškite laiko sudėtingiems nustatymams. Mokėjimų priėmimo įrenginys Go 2 pasižymi patogia vartotojo sąsaja, leidžiančia pradėti apdoroti mokėjimus vos jį gavus. Patogus įrenginio klavišų išdėstymas leidžia sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu – užtikrinti puikią klientų patirtį.

MOKĖJIMO_TERMINALĄ_Wolt_Bolt

Realaus laiko ataskaitos

Norint priimti verslo sprendimus, reikia turėti įžvalgų apie pardavimų ataskaitas. Banko taikomosios programos ir internetinės bankininkystės ataskaitų įrankiai suteikia galimybę realiuoju laiku susipažinti su sandorių duomenimis, padeda nustatyti tendencijas ir koreguoti augimo strategijas.Speciali pagalba

Pereiti prie naujų mokėjimo sprendimų turėtų būti paprasta. Bendradarbiaudami su Smart Pay komanda nesate vieni. Mėgaukitės specialiu Smart Pay klientų aptarnavimo skyriumi, pasirengusiu jums padėti, kai tik to prireiks. Susitelkite į savo verslą ir leiskite mums pasirūpinti jūsų mokėjimų apdorojimo klausimais. Pagerinkite savo verslą su mokėjimo kortelių skaitytuvu Go 2 – čia inovacijos, mobilumas ir saugumas susijungia, kad iš naujo apibrėžtų jūsų operacijų patirtį. Prisijunkite prie plėtros ir suteikite savo įmonei galimybių didinti pardavimus.


IŠBANDYKITE GO 2 MOKĖJIMO TERMINALĄ ŠIANDIEN

IR PAKEISKITE MOKĖJIMO BŪDUS

smartpay.lt

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su Smart Pay atstovu

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page