top of page

Sužinokite daugiau apie naujausius POS skaitytuvų privalumus

Priimkite visų tipų apmokėjimus be įsipareigojimų ir mėnesinių mokesčių jau dabar. Atsidarykite nemokamą ES banko sąskaitą savo verslui ir pradėkite priimti apmokėjimus. Smart Pay komanda Jums padės nemokamai visais klausimais - atsidarant sąskaitą banke ir renkantis tinkamiausią POS skaitytuvą. Teikiame klientų aptarnavimą ir paslaugas.


Šiame straipsnyje sužinosite daugiau apie pagrindinius Smart Pay siūlomų POS skaitytuvų privalumus. Išsamiau pakalbėkime šiomis temomis:


1. Nemokama banko sąskaita užsienyje

2. Lėšos prieinamos 24/7/365

3. POS skaitytuvas be jokių įsipareigojimų

4. POS skaitytuvai yra mobilūs ir veikia visose Europos šalyse


Nemokama banko sąskaita užsienyje

Užsiregistravę internetiniame banke myPOS gausite Airijos IBAN sąskaitą. Savo banko sąskaitą interneto banke galėsite tvarkyti iš telefono programėlės ir iš kompiuterio. Tai prekybininko banko sąskaita, prie kurios bus prijungta įmonės VISA kortelė, taip pat bus galimybė prijungti POS skaitytuvą. Be to, kasdien galėsite atlikti visas reikalingas funkcijas, tokias kaip ataskaitų įkėlimas, sąskaitų faktūrų sudarymas ir t.t. Sąskaitos banke atidarymas nemokamas - 0,00 EUR ir toliau taip pat be mėnesinių ir metinių sąskaitos aptarnavimo mokesčių. Atsidaryti banko prekybininko sąskaitą gali juridiniai asmenys ir ūkinės veiklos vykdytojai (savarankiškai dirbantys asmenys, individualūs verslininkai ir t.t.). Atidarykite nemokamą paskyrą

Lėšos_prieinamos_bankas_mokejimos_POS_terminalas
Lėšos prieinamos 24/7/365

Priimdami apmokėjimus bet kuriuo apmokėjimo priėmimo būdu, pavyzdžiui, POS skaitytuvu, per kelias sekundes gausite pinigus į savo įmonės banko sąskaitą. Be to, šios lėšos bus nedelsiant pasiekiamos Jūsų prekybininko banko sąskaitoje, įskaitant šventines ir valstybines šventes.


POS skaitytuvas be jokių įsipareigojimų

Pasirinkite jums tinkamiausią POS skaitytuvo modelį. Pirkdami jį sumokėsite vieną kartą ir jis lieks Jūsų nuosavybe. POS skaitytuvų komplektą sudaro - skaitytuvas, SIM kortelė ir VISA kortelė. Nėra jokio mokesčio už skaitytuvą, SIM kortelę ir VISA kortelę, tiksliau - nėra mėnesinių ir metinių mokesčių. Už kiekvieną operaciją bus imamas tik komisinis mokestis. Visus POS skaitytuvų tipus galite peržiūrėti Smart Pay pasiūlyme - POS terminalai

POS_skaitytuvas_be_jokių_įsipareigojimų_mypos_pro_smart_pay_lt

POS skaitytuvai yra mobilūs ir veikia visose Europos šalyse

Gavę POS skaitytuvą, jį aktyvuosite savo myPOS banko sąskaitoje. Jo veikimui nereikia papildomų įrenginių. Su šiuo skaitytuvu galite priimti visų tipų apmokėjimus tiek parduotuvėje, tiek pristatymo metu. Skaitytuve esanti SIM kortelė užtikrina nuolatinį ryšį bet kur ir bet kurioje Europos šalyje. Jei norite priimti apmokėjimus kitose šalyse, už Lietuvos ribų, galite tai padaryti drąsiai be jokių papildomų mokesčių.

smartpay.lt


Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pasiūlymą?Comentários


bottom of page