top of page

SumUp mokėjimo kortelių priėmimo terminalai

Bendradarbiaudama su SumUp Payments Limited, Smart Pay pradeda siūlyti SumUp mokėjimo kortelių terminalus. SumUp pasirodė kaip lengvai naudojamas, praktiškas ir puikus terminalas visų tipų verslo segmentams, kuriems reikia atsiskaityti kortelėmis.

Sutiksite, kad šiais laikais nei prekybininkas, nei paslaugų teikėjas negali sau leisti nepriimti atsiskaitymų kortelėmis – tai tiesiogiai prarasti klientai, neuždirbti pinigai, neparduotos prekės ar paslaugos. Klientų piniginėse tik mažiau grynųjų, o bankomatuose užsukti norisi retai, todėl SumUp bus nepamainomas malonaus klientų aptarnavimo asistentas.


SumUp Solo nešiojamas kortelių skaitytuvas Smart Pay POS terminalas Revolut Paysera Verifone
SumUp Solo kortelių skaitytuvas

Su SumUp viskas paprasta – vieną kartą nusiperki vieną iš SumUp kortelių skaitytuvų, užregistruoji paskyrą ir viskas, pradedi priimti mokėjimus. Nebeturėsite jokių mėnesinių prenumeratos ar nuomos mokesčių. Tik komisiniai išskaičiuoti iš kliento pirkimo.


Mes, Smart Pay komanda, padėsime visais klausimais, pradedant konsultacija, terminalų prijungimu, nemokamu pristatymu ir būtinai garantiniais atvejais, jei tokių pasitaikytų.SumUp Air kortelių skaitytuvas Smart Pay mobilusis terminalas mypos Paysera Revolut Verifone
SumUp Air kortelių skaitytuvas

Įsitikinkite, kad SumUp turi aukščiausius saugumo standartus ir sprendimus, tai yra mūsų prioritetas, todėl visos jūsų lėšos ar duomenys visada bus saugūs su garantuota atsakomybe.

Jau daugiau nei 4 milijonai verslininkų visame pasaulyje naudoja SumUp kaip savo terminalą atsiskaitymams kortele – tai nepakeičiamas pagalbininkas kasdieniame versle ir darbe.


Kaip tai veikia?

1. Įsigykite mokėjimo terminalą

Užsisakykite kortelių terminalą ir gaukite per 1-3 darbo dienas.

2. Suaktyvinkite kortelių skaitytuvą

Atsisiųskite SumUp programą mobiliesiems ir susikurkite profilį per kelias minutes. Prijunkite kortelės terminalą prie esamos banko sąskaitos.

3. Pradėkite priimti mokėjimus

Prijungę kortelių terminalą prie banko sąskaitos, galite iš karto pradėti priimti mokėjimus.
smartpay.lt


ir mes rasime Jums geriausią sprendimą.

Comments


bottom of page